22 marca 2017
Finał Akademickich Mistrzostw Śląska w Siatkówce Kobiet

Dzisiaj, w środę 22 marca, o godz. 16.00 rozpocznie się Finał Akademickich Mistrzostw Śląska w Siatkówce Kobiet. Turniej zostanie rozegrany w Nowej hali Ośrodka Sportu przy ul. Kaszubskiej 28. Nasze siatkarki rozegrały dotychczas sześć spotkań (trzy turnieje) i we wszystkich meczach odniosły zwycięstwa. Najbardziej zacięte mecze rozegrane przez nasze zawodniczki to spotkania z drużyną AWF Katowice. Zarówno w turnieju rozgrywanym w hali AWF, jak i w hali Uniwersytetu Ekonomicznego akademiczki Politechniki Śląskiej rozstrzygnęły mecze na swoja korzyść. Dzisiaj nasza drużyna, prowadzona przez doc. dr. Krzysztofa Czaplę spotka się z reprezentacją Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz z zespołem Uniwersytetu Śląskiego. Zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki do gorącego dopingu naszych siatkarek.

Wiadomość utworzona: 22 marca 2017 11:34, autor: Paweł Doś