6 marca 2017
Wizyta wicepremiera, ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina, konferencja EDUAL i XIX Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin będzie gościł na Politechnice Śląskiej 6 marca. Wicepremier będzie uczestniczył w I Konferencji Edukacja Dualna – EDUAL, organizowanej pod hasłem: „Studia dualne odpowiedzią na potrzeby Przemysłu 4.0”, która rozpocznie się w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej przy ul. Konarskiego 18B w Gliwicach o godz. 10.00.

Pierwsza Konferencja Edukacja Dualna – EDUAL zgromadzi przedstawicieli środowiska akademickiego i przemysłu, którzy będą wspólnie dyskutować o kształceniu na potrzeby gospodarki opartej na wiedzy.

Nieco wcześniej – o godz. 9.00 w nowej hali Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej przy ul. Kaszubskiej 28 w Gliwicach – rozpocznie się XIX edycja Inżynierskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości – jednych z największych tego typu targów w Polsce. Tegoroczna edycja wydarzenia, organizowanego wspólnie przez Biuro Karier Studenckich i Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej, zgromadzi ponad stu wystawców. Uczestnicy targów stanowiących doskonałą okazję do poznania aktualnej oferty rynku pracy, będą mieli również okazję do wzięcia udziału w symulowanej rozmowie kwalifikacyjnej.

Wiadomość utworzona: 5 marca 2017 18:57, autor: Paweł Doś
Ostatnia modyfikacja: 6 marca 2017 07:40, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska