2 marca 2017
Budzimy Michała! Koncert charytatywny

Gramy dla Michała Włodarskiego – absolwenta Politechniki Śląskiej, który w styczniu uległ zatruciu tlenkiem węgla. Już w poniedziałek, 6 marca, koncert Kortez Trio, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na rehabilitację niezbędną do wybudzenia Michała ze śpiączki. Zapraszamy do Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” przy ul. Pszczyńskiej 85 w Gliwicach. Bilety-cegiełki w cenie 45 zł do nabycia w kasie centrum. Początek koncertu o 19.00.

Michał Włodarski obronił pracę magisterską na Wydziale Mechanicznym Technologicznym Politechniki Śląskiej niespełna dwa lata temu. Na początku stycznia podczas kąpieli zatruł się tlenkiem węgla. Obecnie jest w stanie wegetatywnym – nie mówi i słabo reaguje na bodźce. Bez stałej rehabilitacji, której dzienny koszt to ok. 1 tys. zł, Michał nie ma szans na powrót do normalności. W tej sytuacji każda złotówka jest na wagę złota. Stąd pomysł Studenckiego Samorządu Politechniki Śląskiej, by zorganizować koncert charytatywny. Już w najbliższy poniedziałek w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” wystąpi Kortez Trio. Muzycy zrzekli się honorarium, by całkowity dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek został przekazany na rehabilitację Michała. Przyjdźcie koniecznie, razem możemy więcej!

Rehabilitację Michała Włodarskiego można także wspomóc dokonując wpłaty na konto Fundacji Stonoga – nr rachunku PKO BP: 74 1020 2528 0000 0702 0277 3166, koniecznie z dopiskiem: „Darowizna Michał Włodarski”. Oprócz tego można przekazać Michałowi 1% podatku. W tym celu należy w formularzu PIT wpisać: KRS 0000353992, a w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%”: Michał Włodarski.

Wiadomość utworzona: 2 marca 2017 12:39, autor: Agnieszka Moszczyńska