22 lutego 2017
Koncert Sztywnego Pala Azji – superpromocja!

Sztywny Pal Azji zagra w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” przy ul. Pszczyńskiej 85 w Gliwicach jutro, 23 lutego, o godz. 20.00. Bilety w promocji 1+1 gratis do nabycia w kasie „Mrowiska”.

Sztywny Pal Azji wznowił regularną, koncertową i wydawniczą współpracę z Leszkiem Nowakiem – pierwszym w historii wokalistą zespołu, którego głos można usłyszeć we wszystkich piosenkach pochodzących z pierwszych studyjnych płyt grupy. W Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” usłyszymy jutro największe przeboje kapeli w klasycznych aranżacjach. Bilety dla studentów i pracowników Politechniki Śląskiej w cenie 35 zł w promocji 1+1 gratis do nabycia w kasie „Mrowiska”. Bilety dla reszty świata po 40 zł, a w dniu koncertu po 50 zł.

Wiadomość utworzona: 22 lutego 2017 13:59, autor: Agnieszka Moszczyńska