3 lutego 2017
Spotkanie z organizacjami studenckimi

Władze Politechniki Śląskiej spotkały się z działającymi na uczelni agendami i organizacjami studenckimi. Podczas spotkania, które odbyło się w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” 1 lutego, podsumowano działalność organizacji w minionym roku kalendarzowym oraz przedstawiono projekty i przedsięwzięcia zaplanowane na 2017 rok.

Na spotkaniu kolegium rektorskie reprezentowali rektor Politechniki Śląskiej prof. Arkadiusz Mężyk i prorektor ds. spraw studenckich i kształcenia dr hab. inż. Tomasz Trawiński. W „Mrowisku” stawili się licznie przedstawiciele m.in. takich organizacji, jak: Samorząd Studencki, Akademicki Zespół Muzyczny, Akademicki Chór Politechniki Śląskiej, AEGEE-Gliwice, Stowarzyszenie Studentów BEST Gliwice, Akademicki Teatr „Remont”, Radio Studenckie, Erasmus Student Network Silesian University of Technology Gliwice, Koło Przewodników Górskich „Harnasie”, Akademicki Zespół Tańca „Dąbrowiacy”, Akademicki Klub Turystyczny „Watra”, Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów, Akademicki Klub Krótkofalowców, IAESTE czy Akademicki Związek Sportowy.

Władze rektorskie, podobnie jak obecni na spotkaniu przedstawiciele Działu Kształcenia i Spraw Studenckich, pogratulowały wszystkim organizacjom i agendom studenckim aktywności i sukcesów osiągniętych w 2016 roku, a także życzyły im realizacji ambitnych projektów zaplanowanych na 2017 rok.

Wiadomość utworzona: 3 lutego 2017 08:03, autor: Agnieszka Moszczyńska
<sierpień 2020>