30 stycznia 2017
Zmarła dr inż. Jolanta Kowalska-Kwiatek

W piątek, 27 stycznia, zmarła po długiej i ciężkiej chorobie dr inż. Jolanta Kowalska-Kwiatek, pracownik naukowy Zakładu Geodezji i Ochrony Terenów Górniczych w Instytucie Eksploatacji Złóż Wydziału Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej.

W osobie dr inż. Jolanty Kowalskiej-Kwiatek żegnamy niezwykle życzliwą osobę, cieszącą się szacunkiem współpracowników i studentów.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Świętomarzu, k. Starachowic, 1 lutego o godz. 12.00.

Wiadomość utworzona: 30 stycznia 2017 09:55, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 30 stycznia 2017 10:58, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska