23 stycznia 2017
Zawody Friendly Competition już wkrótce. Rekrutacja trwa!

Międzynarodowy konkurs Fluor Friendly Competition odbędzie się w siedzibie firmy Fluor w Gliwicach 22 lutego. Już dziś drużyny chętne do udziału mogą zgłaszać się drogą mailową. Liczba zespołów jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu się będzie decydować będzie kolejność zgłoszeń. Rejestracja trwa do 31 stycznia. Zachęcamy do rywalizacji.

Do udziału w konkursie Friendly Competition, organizowanym przez spółkę Fluor w ścisłej współpracy z Politechniką Śląską, mogą się zgłaszać drużyny składające się z 3-4 studentów naszej uczelni, posiadające kapitana i nazwę. Podobnie jak w latach poprzednich rywalizacja polegać będzie na skonstruowaniu w ciągu godziny urządzenia wykonującego z góry wyznaczone regulaminem zadanie. Do budowy konstrukcji tradycyjnie będzie można wykorzystać jedynie materiały biurowe dostarczane przez Fluor, takie jak: papier, ołówki, gumki, spinacze, plastikowe kubki itp. Organizowany przez Fluor S.A. w ramach DiscoverE Engineers Week konkurs ma na celu propagowanie myśli technicznej i technicznego spojrzenia na świat.

Studenci zainteresowani udziałem w tegorocznej edycji Fluor Friendly Competition mogą nadsyłać zgłoszenia drogą mailową do 31 stycznia na adres Biura Karier Studenckich Politechniki Śląskiej. Deklaracja udziału powinna zawierać: nazwę drużyny, jej skład z informacją o kierunkach studiów członków zespołu oraz adres mailowy kapitana.

Wiadomość utworzona: 23 stycznia 2017 08:58, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 23 stycznia 2017 10:10, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska