12 stycznia 2017
Wspieramy Marcina! Charytatywny kabareton w „Mrowisku”

Noworoczny kabareton charytatywny na Politechnice Śląskiej odbędzie się w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” przy ul. Pszczyńskiej 85 w Gliwicach 12 stycznia o godz. 18.00. Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację Marcina Polaka – studenta Wydziału Budownictwa, który w wyniku wypadku podczas praktyk studenckich stracił nogę. Zachęcamy studentów i pracowników uczelni oraz wszystkie osoby chcące wesprzeć Marcina do udziału w wydarzeniu i niecodziennej licytacji towarzyszącej.

Gwiazdą noworocznego kabaretonu będzie Formacja Chatelet. Obok doświadczonych kabareciarzy na scenie wystąpi grupa A propos, której każdy występ to pełna improwizacja. Zapowiada się zatem wieczór pełen niespodzianek i atrakcji. Udział w tegorocznym kabaretonie to również możliwość wylicytowania wielu ciekawych i nietuzinkowych przedmiotów, które na bieżąco pojawiają się na stronie internetowej wydarzenia. Bilety w formie cegiełek dostępne będą w dniu imprezy w „Mrowisku”. Całkowity dochód z ich sprzedaży, podobnie jak z licytacji, przekazany zostanie kosztowne leczenie i rehabilitację studenta Politechniki Śląskiej Marcina Polaka.

Wiadomość utworzona: 12 stycznia 2017 11:45, autor: Paweł Doś