14 grudnia 2016
Nagrody ministra dla naukowców Politechniki Śląskiej

Profesor Andrzej Karbownik i dr hab. inż. Monika Kwoka z Politechniki Śląskiej otrzymali Nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Serdecznie gratulujemy.

Profesor Andrzej Karbownik, rektor Politechniki Śląskiej w latach 2008-2016, otrzymał indywidualną Nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego I stopnia za osiągnięcia organizacyjne podejmowane na rzecz Politechniki Śląskiej w roku akademickim 2015/2016. Nagroda przyznana została z inicjatywy własnej ministra.

Doktor hab. inż. Monika Kwoka, prodziekan ds. nauki i współpracy międzynarodowej Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej, otrzymała z kolei Nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego I stopnia za dotychczasowe osiągnięcia naukowe. Obojgu nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Wiadomość utworzona: 14 grudnia 2016 08:01, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 14 grudnia 2016 09:31, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska