28 listopada 2016
Udany transfer. Politechnika dla przemysłu

Film pt. „Udany transfer. Politechnika dla przemysłu” został wyemitowany na antenie TVP Katowice w minioną sobotę. Materiał poświęcony projektom naukowo-badawczym realizowanym przez pracowników naszej uczelni we współpracy z przemysłem dostępny jest również online.

W filmie udokumentowano liczne projekty naukowo-badawczym realizowane w ścisłej współpracy z przemysłem przez zespoły prowadzone przez pracowników Politechniki Śląskiej: prof. Annę Chrobok z Katedry Technologii Chemicznej, Organicznej i Petrochemii Wydziału Chemicznego, prof. Krzysztofa Wodarskiego – dziekana Wydziału Organizacji i Zarządzania, prof. Lucjana Swadźbę z Instytutu Nauki o Materiałach Wydziału Inżynierii Materiałowej i Metalurgii, prof. Andrzeja Rusina z Instytutu Maszyn i Urządzeń Energetycznych Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki, prof. Janusza Kotowicza – prorektora ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym, prof. Jerzego Świdra z Instytutu Automatyzacji Procesów Technologicznych i Zintegrowanych Systemów Wytwarzania Wydziału Mechanicznego Technologicznego, prof. Franciszka Plewę – dziekana Wydziału Górnictwa i Geologii oraz prof. Jana Kubicę z Katedry Inżynierii Budowlanej Wydziału Budownictwa.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia reportażu zrealizowanego przez Adama Kraśnickiego dla TVP Katowice --> link do materiału.

Wiadomość utworzona: 28 listopada 2016 12:32, autor: Agnieszka Moszczyńska
<listopad 2020>