25 listopada 2016
Udany transfer w TVP Katowice

Film pt. „Udany transfer” zostanie wyemitowany na antenie TVP Katowice jutro, 26 listopada, o godz. 17.35. Materiał poświęcony jest badaniom naukowym prowadzonym przez pracowników naszej uczelni we współpracy z przemysłem. Zachęcamy do obejrzenia.

W filmie udokumentowano badania naukowe realizowane w ścisłej współpracy z przemysłem przez zespoły prowadzone przez pracowników Politechniki Śląskiej:
  • prof. Annę Chrobok z Katedry Technologii Chemicznej, Organicznej i Petrochemii Wydziału Chemicznego
  • prof. Krzysztofa Wodarskiego - dziekana Wydziału Organizacji i Zarządzania
  • prof. Lucjana Swadźbę z Instytutu Nauki o Materiałach Wydziału Inżynierii Materiałowej i Metalurgii
  • prof. Andrzeja Rusina z Instytutu Maszyn i Urządzeń Energetycznych Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki
  • prof. Janusza Kotowicza - prorektora ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym
  • prof. Jerzego Świdra z Instytutu Automatyzacji Procesów Technologicznych i Zintegrowanych Systemów Wytwarzania Wydziału Mechanicznego Technologicznego
  • prof. Franciszka Plewę - dziekana Wydziału Górnictwa i Geologii
  • prof. Jana Kubicę z Katedry Inżynierii Budowlanej Wydziału Budownictwa.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia reportażu zrealizowanego przez Adama Kraśnickiego z katowickiego oddziału Telewizji Polskiej S.A.

Wiadomość utworzona: 25 listopada 2016 13:21, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 25 listopada 2016 13:35, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska