21 listopada 2016
Konferencja Business Mind już jutro!

Szukasz kontaktów biznesowych? Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę przydatną w życiu prywatnym i biznesie? A może poszukujesz inspiracji i motywacji do działania? Jeśli tak, weź udział w konferencji Business Mind, która odbędzie się w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” przy ul. Pszczyńskiej 85 w Gliwicach 22 listopada w godz. 18.00-21.00. Rejestracja trwa. Udział bezpłatny.

Druga już konferencja Business Mind to – podobnie jak za pierwszym razem – potężna dawka inspiracji i przydatnej wiedzy. Biorąc udział w wydarzeniu, stanowiącym punkt styku młodych z biznesem, poznasz przedsiębiorców i menedżerów, którzy bazując na własnym doświadczeniu i praktyce, przekażą uczestnikom wartościową i praktyczną wiedzę gotową do zastosowania. W przerwach do dyspozycji uczestników będą partnerzy wydarzenia oraz obecni na sali biznesmeni, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą. Istnieje realna szansa, że zawarte podczas spotkania znajomości zaprocentują zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. By wziąć udział w konferencji, wystarczy wypełnić formularz online. Zapraszamy w imieniu organizatorów – organizacji ESN SUT Gliwice, Europejskiego Forum Studentów AEGEE Gliwice oraz Next Step.

Wiadomość utworzona: 21 listopada 2016 08:15, autor: Agnieszka Moszczyńska
<listopad 2019>