9 listopada 2016
Konkurs prezydenta na najlepszą pracę licencjacką, magisterską i doktorską dotyczącą Gliwic

XII edycja konkursu prezydenta Zygmunta Frankiewicza na najlepszą pracę licencjacką, magisterską i doktorską dotyczącą Gliwic zostanie ogłoszona w styczniu 2017 r.

Do XII edycji konkursu mogą być zgłaszane prace obronione w latach 2014-2017, które nie brały udziału w żadnej poprzedniej edycji konkursu. Prawo do zgłaszania prac licencjackich, magisterskich i doktorskich mają władze uczelni lub wydziału (rektor, dziekani i rady wydziałów). Prace mogą składać ich autorzy po uprzednim uzyskaniu rekomendacji władz uczelni, wydziału bądź placówki badawczej.

Do poprzednich edycji konkursu prezydenta Gliwic zgłoszono 115 prac dyplomowych, a na przyznane w nich nagrody i wyróżnienia przeznaczono łącznie ponad 120 tys. zł. Udział w konkursie to niepowtarzalna okazja, by przedstawić swoje prace szerszemu gronu odbiorców, a także niezapomniane doświadczenie i możliwość otrzymania satysfakcjonującej nagrody finansowej.

Wiadomość utworzona: 9 listopada 2016 14:28, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 9 listopada 2016 14:53, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska