3 listopada 2016
Kabaret Nowaki w „Mrowisku”

Kabaret Nowaki wystąpi w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” przy ul. Pszczyńskiej 85 w Gliwicach 4 listopada o godz. 17.00. Bilety w cenie od 30 do 60 zł do kupienia w kasie centrum i online.

Nowaki to młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów. W skład kabaretu wchodzą: Adrianna Borek – kobieta potrafiąca wcielić się w każdą postać oraz pełni energii Tomasz Marciniak i Kamil Piróg, którzy doskonale sprawdzają się także w roli konferansjerów. W spektaklu „Moda na Nowaki” kabaret przedstawi swoje największe hity oraz cały wachlarz absurdalnych i zaskakujących postaci stanowiących zabawną odpowiedź na naszą codzienność… Już 4 listopada w „Mrowisku” Nowaki zgłębią tematykę kobiecego wybierania się na przyjęcia i męskiego spojrzenia na ten problem, przedstawią nauczycielskie perypetie na wycieczce szkolnej, generalskie dylematy podczas zakupów oraz ostrzegą przed pobytem w pewnym osobliwym hotelu. Młodość i doświadczenie Nowaków gwarantują świetną, niepowtarzalną zabawę. Kabaret potrafi bowiem zarazić dobrym humorem każdego, nawet najbardziej ponurego widza.

Bilety w cenie: 30 zł (studenci), 40 zł (pracownicy Politechniki Śląskiej) oraz 60 zł (reszta świata) dostępne są kasie Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” oraz online.

Wiadomość utworzona: 28 października 2016 12:05, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 3 listopada 2016 13:49, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska