26 października 2016
TOST, czyli Targi Organizacji Studenckich, już jutro!

Targi Organizacji Studenckich odbędą się w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej przy ul. Konarskiego 18B w Gliwicach 27 października w godz. 9:00-15:00. Przyjdź na TOST-a i zapoznaj się z ofertą organizacji studenckich i kół naukowych działających na naszej uczelni.

TOST, czyli Targi Organizacji Studenckich, to coroczne wydarzenie organizowane przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Gliwice. Same studia to dla Ciebie za mało? Chciałbyś ruszyć z miejsca i myślisz o samorozwoju? Przyjdź koniecznie na TOST-a i poznaj ofertę organizacji studenckich i kół naukowych działających na Politechnice Śląskiej. Niewykluczone, że dołączając do któregoś z nich poszerzysz swoją dotychczasową wiedzę, zdobędziesz nowych znajomych i nieocenione życiowe doświadczenie, które może zaowocować w przyszłości.

Wśród jutrzejszych wystawców m.in. takie organizacje studenckie, jak AEGEE-Gliwice, ESN SUT Gliwice, Akademicki Chór Politechniki Śląskiej, Studenckie Koło Przewodników Górskich „Harnasie”, Akademicki Klub Turystyczny WATRA oraz Oddział Uczelniany PTTK przy Politechnice Śląskiej. Oprócz tego spotkać się będzie można z reprezentantami Uczelnianego Zarządu Samorządu Studencki Politechniki Śląskiej oraz działających przy Politechnice Śląskiej studenckich kół naukowych. Swój udział zapowiedziały m.in. takie koła naukowe, jak: EESTEC LC Gliwice (Electrical Engineering Students' European Association, Local Commitee), Inżynieria Środowiska w Energetyce i Motoryzacji, SKN BIOTECHNOLOGÓW (SKNB) przy Centrum Biotechnologii Politechniki Śląskiej oraz koło naukowe Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich. Do zobaczenia w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej, TOST-y czekają!

Wiadomość utworzona: 26 października 2016 12:41, autor: Agnieszka Moszczyńska