19 października 2016
X Giełda Pracodawcy i Przedsiębiorczości

Już dziś Giełda Pracodawcy i Przedsiębiorczości! Wydarzenie odbędzie się w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej przy ul. Konarskiego 18B w Gliwicach w godz. 9.00-15.00. Wstęp wolny. Zachęcamy do udziału.

Podczas X Giełdy Pracodawcy i Przedsiębiorczości studenci, absolwenci i pracownicy naukowi Politechniki Śląskiej będą mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą pracy, staży i praktyk. Oprócz tego dowiedzą się, jakie wsparcie w zakresie działalności gospodarczej i komercjalizacji wiedzy w wyniku współpracy z instytucjami otoczenia biznesu uzyskać może przedsiębiorczość akademicka.
Tegoroczna Giełda Pracy i Przedsiębiorczości to również Festiwal Studenckich Kół Naukowych, strefa doradztwa PRACUJ.PL, gdzie zainteresowani będą mieli możliwość skonsultowania: dokumentów aplikacyjnych, optymalnej ścieżki kariery i rozwoju zawodowego, a także zasięgnąć informacji o możliwościach podnoszenia kwalifikacji zawodowych w kontekście aktualnych wymagań pracodawców. Oprócz tego na uczestników czekają liczne wydarzenia towarzyszące:
  • (anty)konferencja „Student na rynku pracy - kręta droga do sukcesu?”
  • warsztat „Sprintem do celu – zwinne podejście do realizacji projektów”
  • akcja informacyjna Państwowej Inspekcji Pracy „Na fali pierwszej pracy”
  • akcja promocyjna dawców komórek macierzystych i szpiku Fundacji DKMS
  • warsztaty praktyczne „Pierwsza pomoc – umiejętności niezbędne do ratowania ludzkiego życia”.

Wiadomość utworzona: 19 października 2016 08:14, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 19 października 2016 14:18, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska
<listopad 2020>
PnWtŚrCzPtSoN