7 października 2016
Premier Jarosław Gowin odpowiada online na pytania

Minister nauki i szkolnictwa wyższego będzie odpowiadał dziś na pytania przedstawicieli polskich uczelni. Zachęcamy do śledzenia relacji, która będzie dostępna online od godz. 11.30.

Premier Jarosław Gowin odpowie dziś na przesłane przez przedstawicieli polskich uczelni pytania. Poruszane zagadnienia dotyczyć będą nauki i szkolnictwa wyższego. Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo, która będzie dostępna online na profilu ministra nauki i szkolnictwa wyższego na Facebooku: https://www.facebook.com/GowinJaroslaw/.

Wiadomość utworzona: 7 października 2016 07:24, autor: Agnieszka Moszczyńska