22 września 2016
70-lecie AZS-u Politechniki Śląskiej – spotkanie, wystawa i koncert

Spotkanie sportowców, którzy w latach 60., 70., 80. i 90. reprezentowali barwy AZS-u Politechniki Śląskiej, odbędzie się w Klubie Pracowników przy ul. Banacha 3 w Gliwicach 23 września o 16.00. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wernisaż wystawy malarstwa Piotra Soboty – autora licznych zrealizowanych we Francji projektów obiektów użyteczności publicznej, absolwenta Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej oraz byłego reprezentanta Polski w skoku wzwyż i olimpijczyka.

Na orgaznizowane z okazji 70-lecia AZS-u Politechniki Śląskiej wydarzenie zapraszają zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Gliwickiej, Akademicki Związek Sportowy Politechniki Śląskiej, a także Urząd Miasta Gliwice i Politechnika Śląska. Spotkaniu byłych reprezentantów gliwickiego AZS-u towarzyszyć będą:
  • wernisaż wystawy malarstwa i projektów architektonicznych Piotra Soboty
  • koncert wychowanków szkoły muzycznej
  • poczęstunek.

Wystawę prac Piotra Soboty będzie można oglądać w Klubie Pracowników Politechniki Śląskiej do 12 października, od poniedziałku do piątku w godz. 14.00-18.00. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Wiadomość utworzona: 22 września 2016 10:56, autor: Agnieszka Moszczyńska
<listopad 2020>