21 września 2016
Andrzej Piaseczny akustycznie w „Mrowisku”

Koncert akustyczny Andrzeja Piasecznego odbędzie się w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” przy ul. Pszczyńskiej 85 w Gliwicach 25 października o godz. 19.00. Bilety do nabycia m.in. w kasie centrum.

Po sukcesie koncertów „Andrzej Piaseczny akustycznie” sprzed dwóch lat ponownie będziemy mieli okazję usłyszeć utwory artysty w specjalnych, akustycznych aranżacjach. Repertuar Andrzeja Piasecznego – pełen ciepłych, po ludzku prostych, ale i życiowo mądrych tekstów – wykonany przy akompaniamencie instrumentów akustycznych, gwarantuje niepowtarzalną, intymną atmosferę i prawdziwą ucztę dla fanów. W programie koncertu oprócz największych przebojów Andrzeja Piasecznego muzyczne perełki – utwory od lat niewykonywane i takie, których publiczność do tej pory nie miała jeszcze szansy usłyszeć. Zachęcamy do udziału.

Bilety w cenie 50 i 60 zł dla pracowników Politechniki Śląskiej oraz 50, 60 i 70 zł dla pozostałych osób dostępne są w kasie Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-14:00, a także w Salonie Wydawniczym „Czas” przy ul. Zwycięstwa 1 w Gliwicach oraz online na www.kupbilecik.pl

Wiadomość utworzona: 21 września 2016 13:10, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 21 września 2016 13:15, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska