9 września 2016
Spektakl „Wesoła wdówka” w „Mrowisku”

Spektakl „Wesoła wdówka” w wykonaniu Teatru Muzycznego Castello można obejrzeć w najbliższą niedzielę, 11 września, na deskach Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” przy ul. Pszczyńskiej 85 w Gliwicach. Bilety do nabycia w księgarni „Czas” pręży ul. Zwycięstwa 1. Dla pracowników Politechniki Śląskiej bilety w promocyjnej cenie 30 zł. Początek przedstawienia o 17.00. Zapraszamy.

Już w najbliższą niedzielę na deskach „Mrowiska” iście gwiazdorska obsada! W roli „Wesołej wdówki” zobaczymy i usłyszmy znaną sopranistkę, gwiazdę Teatru Muzycznego Castello Nairę Ayvazyan, której towarzyszyć będą artyści polskich i zagranicznych scen operetkowych.
Miłośników operetki zapraszamy na dowcipny i barwny spektakl, będący historią przybywającej z podróżą do Paryża bogato owdowiałej Hanny Glawari. Pontevedryjscy dyplomaci pełni poświęcenia dla ojczyzny, zaczynają konkurować nie tylko o względy Hanny, lecz przede wszystkim o jej miliony. Czy któryś z nich podbije serce wdowy i okiełzna jej kapryśny charakter? Odpowiedź na to pytanie poznają wszyscy ci, którzy w niedzielę przyjdą do Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko”. Reżyserską piecze nad spektaklem objął dyrektor Teatru Muzycznego Castello – Tomasz Białek.

Bilety w cenie 30 zł (pracownicy Politechniki Śląskiej), 50 zł (studenci i emeryci) oraz 60 zł (pozostali) dostępne są w księgarni „Czas” przy ul. Zwycięstwa 1 w Gliwicach, a także w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” i pod tel. 537 307 593.

Wiadomość utworzona: 9 września 2016 07:17, autor: Agnieszka Moszczyńska