5 września 2016
Tytuł „Marka-Śląskie” dla Biura Karier Studenckich

Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej otrzymało prestiżowy tytuł „Marka-Śląskie” w kategorii „usługa”. Wręczenie nagród w VII edycji konkursu odbyło się w gliwickim Centrum Edukacji i Biznesu w minioną sobotę, 3 września. Statuetkę podczas uroczystej gali odebrali rektor Politechniki Śląskiej prof. Arkadiusz Mężyk oraz kierownik Biura Karier Studenckich Małgorzata Sołtyńska-Rąb.

Konkurs „Marka-Śląskie” organizowany jest przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Gliwicach i Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego we współpracy z TVP Katowice, Radiem Katowice i „Dziennikiem Zachodnim”. Celem konkursu jest promocja regionu śląskiego, a tym samym zwiększenie jego atrakcyjności gospodarczej, kulturalnej, naukowej i politycznej. Honorowane są w nim instytucje, firmy oraz osoby mające realny wpływ na rozwój województwa śląskiego. Nagrody przyznawane są również aktywnym, przedsiębiorczym i odpowiedzialnym społecznie osobowościom, które wniosły niekwestionowany wkład w promocję Śląska.

W tegorocznej edycji kapituła konkursu „Marka-Śląskie” przyznała nominacje łącznie 35 firmom, instytucjom i osobom w 13 kategoriach: gospodarka, nauka, kultura, dziedzictwo kulturowe regionu, sport, turystyka i rekreacja, produkt, usługa, zdrowie, organizacje pozarządowe, społeczna odpowiedzialność biznesu, media oraz osobowość roku.

Wiadomość utworzona: 5 września 2016 08:55, autor: Agnieszka Moszczyńska