30 sierpnia 2016
Przerwa administracyjna w dostępie do systemu ZSI
W związku ze zmianą władz uczelni na kadencję 2016-2020 i związanymi z tym zmianami dysponentów środków i osób akceptujących dokumenty w systemie ZSI, konieczne jest wprowadzenie przerwy administracyjnej w dostępie do systemu ZSI (DAX i SOD). Przerwa rozpocznie się 31 sierpnia o godz. 14.00 i potrwa do 1 września do godz. 10.00. Wszystkie wprowadzone do systemu SOD – dokumenty zapotrzebowań, faktur zakupu oraz not wewnętrznych – należy przeprocesować najpóźniej do 31 sierpnia do godz. 14.00.

Wiadomość utworzona: 30 sierpnia 2016 11:40, autor: Agnieszka Moszczyńska