22 lipca 2016
Rekrutacja uzupełniająca w ramach I naboru

Ruszyła rekrutacja uzupełniająca w ramach I naboru kandydatów, którzy pragną rozpocząć studia na Politechnice Śląskiej w roku akademickim 2016/2017. Ostateczny termin elektronicznej rejestracji na kierunki, na których pozostały jeszcze wolne miejsca, mija 25 lipca o godz. 23:59.

W rekrutacji uzupełniającej mogą wziąć udział jedynie ci kandydaci, którzy brali udział w naborze podstawowym.
Kandydaci na studia na Politechnice Śląskiej, którzy nie zostali zakwalifikowani do przyjęcia na wybrany przez siebie kierunek w ramach I naboru, mogą ponownie dokonać wyboru kierunku studiów spośród tych, które dysponują wolnymi miejscami.

W naborze uzupełniającym na studia stacjonarne I stopnia mogą wziąć udział jedynie kandydaci biorący udział w naborze podstawowym, którzy uzyskali w postępowaniu kwalifikacyjnym liczbę punktów większą lub równą 18. Osoby dokonujące ponownego wyboru kierunku studiów w ramach I naboru nie wnoszą opłaty rekrutacyjnej.

Listy kierunków studiów dysponujących wolnymi miejscami publikujemy pod poniższymi linkami.

Pełna treść komunikatu Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej oraz harmonogram naboru uzupełniającego są dostępne tutaj.

Wiadomość utworzona: 22 lipca 2016 14:41, autor: Paweł Doś
Ostatnia modyfikacja: 22 lipca 2016 14:42, wykonana przez: Paweł Doś