13 lipca 2016
Konkurs o nagrodę koncernu Fiat Chrysler Automobiles 2016

Politechnika Śląska ogłasza kolejną edycję konkursu o nagrodę grupy Fiat Chrysler Automobiles (FCA). W konkursie mogą wziąć udział prace dyplomowe i doktorskie związane tematycznie z działalnością produkcyjną i rozwojową działających w Polsce firm należących do grupy FCA.

Konkurs jest realizowany na podstawie porozumienia o współpracy naukowo-technicznej pomiędzy Centrum Badawczym FIAT-a, grupą FCA oraz trzema uczelniami polskimi: Politechniką Warszawską, Politechniką Śląską oraz Akademią Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej. Nagrody w konkursie są współfinansowane przez polskie spółki grupy FCA: FCA Poland S.A., FCA Powertrain Sp. z o.o., Magnetti Marelli, Teksid Iron Poland Sp z o.o.
Dla autorów wyróżniających się prac polskie spółki grupy Fiat Chrysler Automobiles (FCA) ufundowały 6 stypendiów.

Wnioskodawcą może być autor pracy, jej promotor lub opiekun naukowy. Zgłaszany wniosek wymaga popierającej go uchwały Rady Wydziału.
Termin składania kompletnych wniosków mija 30 września.
Zgodnie z regulaminem do konkursu mogą być zgłoszone prace dyplomowe i doktorskie obronione w okresie: 26.04.2014 – 30.06.2016 r.

Ocena prac złożonych na konkurs będzie uwzględniała zarówno poziom pracy, jak i zgodność z wyznaczonymi tematami, dostępnymi tutaj.

Wzór wniosku do konkursu o nagrodę FCA znajduje się tutaj.

Szczegółowych informacji o konkursie udziela Dział Współpracy Naukowej z Zagranicą pod nr. tel. 32 237 1944.

Wiadomość utworzona: 13 lipca 2016 11:42, autor: Paweł Doś