11 lipca 2016
Studiuj podyplomowo na Politechnice Śląskiej!

Trwa rekrutacja na blisko 40 kierunków studiów podyplomowych oferowanych przez Politechnikę Śląską. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą podnoszenia kwalifikacji zawodowych i pogłębiania wiedzy w ramach proponowanych przez uczelnię kursów. Rekrutacja trwa do 26 sierpnia.

Studia podyplomowe oferuje większość wydziałów Politechniki Śląskiej. W ofercie na rok akademicki 2016/2017 znajdują się takie nowości, jak: controlling i inżynieria finansowa w zarządzaniu przedsiębiorstwem, organizacja ruchu turystycznego, postępowanie administracyjne, rachunkowość i controlling finansowy, zarządzanie bezpieczeństwem informacji, zarządzanie bezpieczeństwem wewnętrznym w organizacjach publicznych, zarządzanie projektem inwestycyjno-budowlanym, jak również rozgraniczanie i podziały nieruchomości oraz przygotowanie dokumentacji do celów prawnych.

Szczegółowe informacje o ofercie studiów podyplomowych znajdują się tutaj.

Wiadomość utworzona: 11 lipca 2016 14:59, autor: Paweł Doś