4 lipca 2016
Komunikat rektora w sprawie Systemu Obiegu Dokumentów (SOD)
Szanowni Pracownicy Politechniki Śląskiej,

W Politechnice Śląskiej jest wdrażany nowy system komputerowy pod nazwą ZSI dla wspomagania zarządzania uczelnią. Ostatnim etapem wdrożenia  jest uruchomienie Systemu Obiegu Dokumentów, w skrócie SOD, który praktycznie obejmie prawie wszystkich pracowników uczelni. Biorąc pod uwagę konieczność dopracowania zasad wdrożenia systemu oraz dalszego testowania poprawności jego funkcjonowania, 29 czerwca br. wstrzymałem jego dalsze wdrażanie.
Aby bezpośrednio użytkownicy systemu SOD mogli w pełni przygotować się do jego użytkowania, przekażemy każdemu z Państwa ankietę. Proszę o jej wypełnienie i przekazanie na wskazany adres do 8 lipca br. Wyniki ankiety pozwolą nam lepiej przygotować się do wdrożenia systemu SOD. Ostatecznie uruchomienie systemu przewidujemy na 25 lipca br.

Z poważaniem,
Rektor Politechniki Śląskiej