28 czerwca 2016
Zębatki 2016 rozdane!

Znamy laureatów tegorocznych Zębatek. Nagrody środowiska studenckiego Politechniki Śląskiej otrzymało pięć inicjatyw i szeroko rozumianych instytucji prostudenckich. Oprócz tego przyznano trzy Zębatki honorowe. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Głosami studentów Politechniki Śląskiej, spośród których kapituła konkursu powołana przez Uczelniany Zarząd Samorządu Studenckiego wybrała laureatów tegorocznych Zębatek, nagrody środowiska studenckiego Politechniki Śląskiej otrzymali:
  • Rada Mieszkańców Domu Studenckiego Barbara (w kategorii organ samorządu studenckiego)
  • Stowarzyszenie Studentów BEST Gliwice (w kategorii ruch studencki)
  • PoliRajd (w kategorii projekt prostudencki)
  • Studencki Klub Spirala (w kategorii życie studenckie)
  • BeCreative CAD (w kategorii odpowiedzialny biznes).

Podobnie jak w latach ubiegłych kapituła przyznała Zębatkę honorową. W tym roku uhonorowano w ten sposób aż trzy osoby. Honorowe Zębatki, stanowiące formę podziękowania za całokształt pracy na rzecz studentów Politechniki Śląskiej, otrzymali prorektor ds. studenckich i kształcenia prof. Stanisław Kochowski, mgr inż. Iwona Rusinowska z Działu Spraw Studenckich i Kształcenia oraz przewodniczący Uczelnianego Zarządu Samorządu Studenckiego Piotr Wodok.

Wiadomość utworzona: 27 czerwca 2016 12:51, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 28 czerwca 2016 08:38, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska
<listopad 2019>
PnWtŚrCzPtSoN