9 czerwca 2016
Praca sezonowa? Poznaj swoje prawa i obowiązki pracodawcy

Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej zachęca młodzież planująca podjąć pracę sezonową do skorzystania z konsultacji organizowanych przez Państwową Inspekcję Pracy. Zorganizowane w ramach informacyjnej akcji letniej „Na fali pierwszej pracy” punkty konsultacyjne znajdować się będą w Parku Śląskim w Chorzowie i na placu Hoffa w Wiśle.

Punkty konsultacyjne, gdzie osoby pragnące podjąć pracę sezonową oraz te, które planują zatrudnienie osób w okresie wakacji otrzymają pakiet niezbędnych informacji, będą działały na terenie pięciu województw. W województwie śląskim Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach organizuje stanowiska informacyjne w chorzowskim Parku Śląskim i na placu Hoffa w Wiśle. Odwiedzający je dowiedzą się m.in. jakie są prawa i obowiązki pracownika oraz pracodawcy, poznają formy zatrudnienia oraz różnice między umową o pracę, umową zlecenia czy umową o dzieło.

Wiadomość utworzona: 9 czerwca 2016 13:38, autor: Agnieszka Moszczyńska
<listopad 2019>