20 maja 2016
Promocje doktorskie AD 2016
Uroczystość promocji doktorskich odbędzie się w auli A Centrum Edukacyjno-Kongresowego Politechniki Śląskiej przy ul. Konarskiego 18B w Gliwicach 21 maja o godz. 11.00.

Podczas sobotniej uroczystości rektor Politechniki Śląskiej prof. Andrzej Karbownik wręczy dyplomy 104 nowym doktorom i 28 doktorom habilitowanym.
Uroczystość promocji doktorskich jest organizowana na Politechnice Śląskiej zawsze pod koniec maja z okazji kolejnej rocznicy powstania uczelni, utworzonej na mocy dekretu prezydium Krajowej Rady Narodowej z 24 maja 1945 r.

Wiadomość utworzona: 20 maja 2016 11:06, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 20 maja 2016 15:14, wykonana przez: Paweł Doś