4 maja 2016
Student Fest Zabrze 2016

Impreza studencka organizowana przez zabrzańskich studentów Politechniki Śląskiej i Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, czyli Student Fest Zabrze, odbędzie się 6 maja na terenie kampusu przy ul. Roosevelta 40. Początek o 17.00. Wstęp wolny.

Podczas Student Fest Zabrze uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną zabrzańskich wydziałów Politechniki Śląskiej – Organizacji i Zarządzania oraz Inżynierii Biomedycznej, a także Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Ponadto w ramach wydarzenia odbędzie się turniej piłki nożnej pomiędzy pracownikami Urzędu Miasta Zabrze oraz pracownikami i studentami uczelni. Studenci przygotują dla młodszych kolegów i koleżanek warsztaty i prezentacje kół naukowych. Nie zabraknie też konkursów z nagrodami i wrażeń muzycznych, które zapewnią Don’t Do That, After The Sound, Great Line oraz zespół Koniec Świata. Zachęcamy do udziału.

Wiadomość utworzona: 4 maja 2016 08:14, autor: Agnieszka Moszczyńska
<listopad 2020>