25 kwietnia 2016
Otwórz swój umysł na biznes!

Myślisz o własnej firmie lub karierze managera? Szukasz inspiracji i motywacji? A może dawki praktycznej wiedzy, która przyda Ci się w biznesie i życiu prywatnym? Przyjdź do Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” przy ul. Pszczyńskiej 85 w Gliwicach 26 kwietnia między 18.00 a 20.30. Wstęp wolny. Rejstracja trwa.

Niezależnie od tego, co Tobą kieruje, weź udział w konferencji Business Mind – pierwszym wydarzeniu organizowanym przez połączone siły Next Step, ESN SUT Gliwice i AEGEE-Gliwice. Podczas spotkania poznasz skutecznych i odważnych przedsiębiorców w Twoim wieku, którzy efektywnie budują strategie firm i zarządzają zespołami. Być może ich doświadczenie i praktyczna wiedza pomogą Ci w poszukiwaniu pracy, budowaniu zespołu, a nawet w życiu prywatnym. W trakcie konferencji dowiesz się m.in., w jaki sposób wykorzystywać nowoczesne metodyki zarządzania firmą i projektem, usłyszysz inspirujące historie i spotkasz ludzi, którzy – jak Ty – chcą więcej od życia. Przyjdź koniecznie.

Wiadomość utworzona: 25 kwietnia 2016 07:26, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 25 kwietnia 2016 07:30, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska