22 kwietnia 2016
VII edycja Dnia Nauki i Przemysłu

Dzień Nauki i Przemysłu odbędzie się w gliwickim Technoparku 20 maja. Do udziału w organizowanym przez Park Naukowo-Technologiczny oraz Miasto Gliwice pikniku naukowym zapraszamy wszystkie innowacyjne firmy oraz instytucje z regionu. Dla wystawców, podobnie jak zwiedzających impreza jest całkowicie bezpłatna.

Udział w Dniu Nauki i Przemysłu to możliwość prezentacji innowacyjnej strony swojej działalności. Wydarzenie stanowi bowiem spotkanie przedstawicieli świata nauki i biznesu. Dla wystawców udział w pikniku naukowym to świetna okazja do zaprezentowania swoich innowacyjnych rozwiązań, a dla odwiedzających możliwość przyjrzenia się z bliska najciekawszym technologicznie firmom, uczelniom oraz jednostkom naukowym z regionu. Udział w Dniu Nauki i Przemysłu to również doskonała szansa na nawiązanie ciekawych kontaktów biznesowych. W programie wydarzenia liczne pokazy, prezentacje oraz konkursy z nagrodami. Udział w wydarzeniu zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających jest całkowicie bezpłatny. Dla tych ostatnich impreza jest otwarta i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Jak dołączyć do grona wystawców? Wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij go na adres mailowy. O zakwalifikowaniu się do udziału zostaniesz poinformowanych 22 kwietnia. Zachęcamy do udziału.

Wiadomość utworzona: 22 kwietnia 2016 07:29, autor: Agnieszka Moszczyńska