19 kwietnia 2016
Wybory rektora Politechniki Śląskiej na kadencję 2016-2020
Wybory rektora Politechniki Śląskiej na kadencję 2016-2020 odbędą się w auli A Centrum Edukacyjno-Kongresowego przy ul. Konarskiego 18B w Gliwicach 20 kwietnia o godz. 15.00. Wyboru, spośród dwóch zgłoszonych kandydatów, dokona Uczelniane Kolegium Elektorów.

Kandydatami na funkcję rektora Politechniki Śląskiej na nadchodzącą kadencję są:
  • prof. dr hab. inż. Adam Czornik,
  • prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk.

Link do komunikatu Uczelnianej Komisji Wyborczej --> tutaj.

Wiadomość utworzona: 19 kwietnia 2016 08:01, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 19 kwietnia 2016 10:41, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska