14 kwietnia 2016
Młody Przedsiębiorca: Prawo a początek biznesu

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej zaprasza na spotkanie z cyklu „Młody Przedsiębiorca”, które odbędzie się w siedzibie AIP przy ul. Banacha 7 w Gliwicach 20 kwietnia o 14.00. Spotkanie pt. „Prawo a początek biznesu” poprowadzi Piotr Łysko z Kancelarii Prawnej HGŁ. Wstęp wolny. Rejestracja trwa.

Jeśli nurtują Cię zagadnienia prawne związane z założeniem jednoosobowej firmy lub spółki z o.o., koniecznie weź udział w spotkaniu organizowanym przez AIP Politechniki Śląskiej. Prowadzący podzieli się ze słuchaczami informacjami niezbędnymi do założenia własnej firmy, w tym podstawową wiedzą o aspektach prawnych w różnych formach działalności gospodarczej.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu „Prawo a początek biznesu”, które poprowadzi Piotr Łysko, proszone są o przesłanie wiadomości zawierające: imię i nazwisko oraz nazwę wydziału – obecnego lub ukończonego – na adres mailowy Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej.

Wiadomość utworzona: 14 kwietnia 2016 14:45, autor: Agnieszka Moszczyńska