14 kwietnia 2016
Konsekwencje interpersonalne cyfrowych technologii komunikacyjnych

Otwarte seminarium poświęcone konsekwencjom interpersonalnym cyfrowych technologii komunikacyjnych odbędzie się w sali 215 budynku A Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej przy ul. Roosevelta 26 w Zabrzu 19 kwietnia o godz. 18.00. Wstęp wolny. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału.

Czwarte już seminarium w ramach cyklu otwartych spotkań organizowanych przez Katedrę Stosowanych Nauk Społecznych Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej poprowadzi dr Grażyna Osika. Na spotkanie poświęcone konsekwencjom interpersonalnym cyfrowych technologii komunikacyjnych zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane problematyką kompetencji komunikacyjnych.

Wiadomość utworzona: 14 kwietnia 2016 08:47, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 14 kwietnia 2016 08:48, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska