13 kwietnia 2016
Dzień z pracodawcą na Wydziale Elektrycznym

Dzień z pracodawcą na Wydziale Elektrycznym Politechniki Śląskiej odbędzie się w budynku A przy ul. Krzywoustego 2 w Gliwicach 14 kwietnia w godz. 10.00-14.00. Wstęp wolny. Zachęcamy do udziału.

Podczas wydarzenia organizowanego przez Biuro Karier Studenckich i Wydział Elektryczny Politechniki Śląskiej w ramach wzmacniania praktycznych aspektów kształcenia na naszej uczelni, pracodawcy:
  • podzielą się z uczestnikami wiedzą praktyczną z obszaru swojej działalności
  • przybliżą oczekiwania wobec kandydatów wywodzących się ze środowiska akademickiego
  • przedstawią najbliższe plany rekrutacyjne.
W holu na trzecim piętrze budynku A Wydziału Elektrycznego rozlokowane będą stosika informacyjne poszczególnych pracodawców, biorących udział w wydarzeniu. W sali 615 natomiast odbywać się będą otwarte wykłady, poświęcone m.in.:
  • komfortowi pasażera w samochodzie przyszłości
  • projektowaniu instalacji elektrycznych w przemyśle
  • zarządzaniu projektem w zawodowej energetyce.

Wiadomość utworzona: 13 kwietnia 2016 09:02, autor: Agnieszka Moszczyńska