23 marca 2016
Dzień Nauki i Przemysłu – rekrutacja wystawców

Dzień Nauki i Przemysłu odbędzie się w gliwickim Technoparku 20 maja. Do udziału w organizowanym przez Park Naukowo-Technologiczny oraz Miasto Gliwice pikniku naukowym zapraszamy wszystkie innowacyjne firmy oraz instytucje z regionu. Udział zgłaszać można do 22 kwietnia.

Udział w Dniu Nauki i Przemysłu to możliwość prezentacji innowacyjnej strony swojej działalności. Wydarzenie stanowi bowiem spotkanie przedstawicieli świata nauki i biznesu. Dla wystawców udział w pikniku to również świetna okazja do zaprezentowania swoich innowacyjnych rozwiązań, a dla odwiedzających możliwość przyjrzenia się z bliska najciekawszym technologicznie firmom, uczelniom oraz jednostkom naukowym z regionu. Udział w Dniu Nauki i Przemysłu to także doskonała szansa na nawiązanie ciekawych kontaktów biznesowych. Podobnie jak w latach poprzednich program wydarzenia obfitował będzie w liczne pokazy, prezentacje oraz konkursy z nagrodami.

Zgłoszenia wystawców chętnych do udziału w 7. edycji Dnia Nauki i Przemysłu przyjmowane są do 22 kwietnia. Udział w imprezie, zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających, jest bezpłatny. Od tych ostatnich nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.

W razie pytań związanych z wydarzeniem, które patronatem honorowym objął rektor Politechniki Śląskiej prof. Andrzej Karbownik, prosimy kontaktować się bezpośrednio z Parkiem Naukowo-Technologicznym „Technopark Gliwice” – mailowo bądź telefonicznie, dzwoniąc pod nr 607 363 258.

Wiadomość utworzona: 23 marca 2016 10:58, autor: Agnieszka Moszczyńska
<listopad 2019>