21 marca 2016
Krwiecień na Politechnice Śląskiej

Już dziś krwiecień na Politechnice Śląskiej! W ramach akcji będzie można m.in. oddać krew, dowiedzieć się więcej o idei krwiodawstwa, transplantologii oraz zdrowego trybu życia, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Zapraszamy na plac przed Wydziałem Budownictwa Politechniki Śląskiej przy ul. Akademickiej 5 w Gliwicach między 9.00 a 15.00. Oprócz posiłku regeneracyjnego na honorowych krwiodawców na uczestników czekają drobne upominki i inne niespodzianki. Zachęcamy do udziału.

Krwiecień to autorski cykliczny program honorowej zbiórki krwi, której głównym założeniem jest propagowanie idei krwiodawstwa, transplantologii oraz zdrowego trybu życia zarówno wśród studentów, jak i mieszkańców ośrodków akademickich. Na dawców, którzy przyłączą się do dzisiejszej akcji czekają posiłek regeneracyjny, przeróżne upominki oraz możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia w uczelnianej fotobudce. Oprócz tego wszystkim oddającym krew przysługuje wolny dzień od zajęć i pracy. W imieniu Samorządu Studentów Politechniki Śląskiej i Fundacji zachęcamy do udziału w akcji zarówno studentów, jak i pracowników uczelni oraz wszystkich zainteresowanych. Nie może Was zabraknąć!

Wiadomość utworzona: 21 marca 2016 08:53, autor: Agnieszka Moszczyńska