17 marca 2016
Motoryzacja na szpilkach, czyli kobiety, które rządzą światem... automotive

Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej zaprasza na panel dyskusyjny, którego celem jest prezentacja możliwości rozwoju kobiet w branży motoryzacyjnej. Spotkanie, którego gościem specjalnym będzie profesjonalny kierowca wyścigowy, kartingowa mistrzyni Polski Małgorzata Rdest, odbędzie się w sali 100 Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki przy ul. Konarskiego 18B w Gliwicach 18 marca o godz. 12.00. Zapraszamy. Zapisy trwają.

Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej zaprasza na spotkanie, którego celem jest prezentacja możliwości rozwoju kobiet w branży motoryzacyjnej. Wspólnie z firmą Valeo oraz profesjonalnym kierowcą wyścigowym Gosią Rdest pokażemy jak kobiety osiągają sukces w „męskiej” branży, łącząc przy tym swoje pasje i życie prywatne.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o przesłanie informacji mailem na adres Biura Karier Studenckich.

Fot. Cezary Janczura

Wiadomość utworzona: 15 marca 2016 13:04, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 17 marca 2016 11:03, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska