10 marca 2016
Programowanie * Kariera * Biznes

Konferencja „Programowanie * Kariera * Biznes 2016” odbędzie się w hotelu Qubus w Katowicach dzisiaj, 10 marca. W programie ciekawe wykłady, konkurs programistyczny dla studentów i panel dyskusyjny dla zainteresowanych. Dla studentów i wykładowców Politechniki Śląskiej udział bezpłatny.

Górnośląski Oddział Polskiego Towarzystwa Informatycznego zaprasza na konferencję PKB 2016, podczas której można będzie się dowiedzieć m.in. jak mierzyć, analizować i umieszczać emocje w odpowiednim kontekście, czyli o kwantyfikacji satysfakcji emocjonalnej. Oprócz tego zostanie przedstawiony obecny stan rynku pracy w zakresie produkcji software i prognozy rozwoju tego rynku w Polsce. Podczas panelu dyskutowane będą kwestie związane m.in. z poszukiwaniem, wykonywaniem i utrzymaniem zawodu programisty. Zachęcamy do udziału.

Więcej informacji o konferencji dostępnych jest tutaj.

Wiadomość utworzona: 10 marca 2016 08:29, autor: Paweł Doś