2 marca 2016
Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

XVIII Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości odbędą się w Ośrodku Sportu Politechniki Śląskiej przy ul. Kaszubskiej 28 w Gliwicach 8 marca między 9.00 a 15.00. Zachęcamy do udziału. Wstęp wolny.

Podczas XVIII Inżynierskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości na Politechnice Śląskiej dziesiątki pracodawców, organizacji, a także kół naukowych i instytucji otoczenia biznesu zaprezentują swoją ofertę skierowaną do środowiska akademickiego – studentów, absolwentów i pracowników śląskich szkół wyższych. Nowością tegorocznej edycji będą: tablica z najbardziej atrakcyjnymi ofertami pracy, fotopunkt z możliwością wykonania zdjęcia do dokumentów aplikacyjnych, punkt konsultacji CV i listów motywacyjnych oraz pokój symulacji rozmów kwalifikacyjnych.

XVIII Inżynierskim Targom Pracy i Przedsiębiorczości towarzyszyć będzie skierowana do doktorantów konferencja „InterTechDoc 2016”, która odbędzie się w Ustroniu 10 i 11 marca.

Wiadomość utworzona: 2 marca 2016 14:31, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 2 marca 2016 14:36, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska