25 lutego 2016
Jak przygotować i zdalnie prowadzić zajęcia dydaktyczne?

Centrum Zdalnej Edukacji Politechniki Śląskiej zachęca do udziału w szkoleniach certyfikujących, umożliwiających zdobycie podstawowej wiedzy oraz umiejętności w zakresie przygotowania i prowadzenia zajęć dydaktycznych, realizowanych w trybie zdalnym z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Rejestracja trwa. Udział bezpłatny.

Szkolenia, których celem jest zdobycie podstawowej wiedzy oraz umiejętności w zakresie przygotowania i prowadzenia zajęć dydaktycznych realizowanych w trybie zdalnym z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, w pierwszej kolejności adresowane są do doktorantów oraz nauczycieli akademickich Politechniki Śląskiej, planujących opracowanie oraz zgłoszenie zajęć dydaktycznych do realizacji w trybie zdalnym z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a jego adepci otrzymują certyfikat, który jest potwierdzeniem uzyskania podstawowych umiejętności niezbędnych do przygotowania i prowadzenia zajęć dydaktycznych w trybie zdalnym.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach mogą zgłaszać się osobiście do Centrum Zdalnej Edukacji Politechniki Śląskiej w Gliwicach przy ul. Akademickiej 2A, p. 39, telefonicznie dzwoniąc pod nr 32 400 37 56 lub mailowo. Więcej informacji na stronie internetowej Centrum Zdalnej Edukacji.

Wiadomość utworzona: 25 lutego 2016 10:28, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 25 lutego 2016 12:43, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska