28 stycznia 2016
Do pracowników Politechniki Śląskiej
Informuję, że w związku z prowadzonym wdrożeniem Zintegrowanego Systemu Informatycznego dla potrzeb zarządzania Uczelnią w obszarze Kadry i Płace, wypłata trzynastej pensji dla nauczycieli akademickich, nastąpi w późniejszym terminie, tj. do 10.02.2016 r., a nie jak to było praktykowane w latach poprzednich łącznie z pensją zasadniczą.

Przepraszam za utrudnienia i opóźnienie w wypłacie „trzynastki”.

Rektor Politechniki Śląskiej
prof. dr hab. inż. Andrzej Karbownik

Skan oryginału pisma dostępny jest tutaj.

Wiadomość utworzona: 28 stycznia 2016 11:09, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 28 stycznia 2016 15:10, wykonana przez: Paweł Doś