28 stycznia 2016
Bal karnawałowy dla dzieci

Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” zaprasza dzieci pracowników Politechniki Śląskiej w wieku od 4 do 8 lat na wielki bal karnawałowy, który odbędzie się przy ul. Pszczyńskiej 85 w Gliwicach 7 lutego w godz. 16.00-19.00.

O to, aby dzieci dobrze się bawiły, zadba gość specjalny balu, Mike Wazowski, absolwent Uniwersytetu Potwornego, znany i lubiany „straszak”. Poza tym dziewczynki będą mogły w salonie fryzjerskim zamówić nowe fryzury, a chłopcy otrzymać „nową twarz” przy stoisku malowania twarzy.

Bilety w cenie 20 zł oraz 10 zł dla drugiego i kolejnego dziecka do nabycia w kasie Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko”.

Wiadomość utworzona: 27 stycznia 2016 22:17, autor: Paweł Doś
Ostatnia modyfikacja: 28 stycznia 2016 07:30, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska