13 stycznia 2016
Dzień z Pracodawcą na Wydziale AEI

Kolejne spotkanie w ramach Dnia z Pracodawcą na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki odbędzie się dzisiaj w sali 428 przy ul. Akademickiej 16 w Gliwicach w godz. 13.30-16.30. Na zajęcia czysto teoretyczne, pt. „Organizacja projektów w metodykach zwinnych, czyli jak współpracować podczas projektu”, zapraszają przedstawiciele Hybris Software. Rejestracja online trwa.

W kolejną środę, 20 stycznia, odbędą się dwa ostatnie warsztaty poświęcone testom wydajnościowym złożonych systemów informatycznych z wykorzystaniem biblioteki Apache JMeter oraz przetwarzaniu dużych ilości danych (Hazel Cast). Na oba spotkania zapraszamy do sali 428 na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki. Początek pierwszego warsztatu o 13.30, kolejnego – o 15.00. Na te zajęcia także można się rejestrować online.

Wiadomość utworzona: 13 stycznia 2016 07:21, autor: Agnieszka Moszczyńska