16 grudnia 2015
Klub Malucha na Politechnice Śląskiej

Klub Malucha „Kropka” rozpocznie działalność 1 lutego 2016 roku. Zlokalizowana przy ul. Łużyckiej 28A w Gliwicach placówka oferować będzie odpłatną opiekę dzieciom studentów, doktorantów i pracowników Politechniki Śląskiej. Zapisy ruszają 18 stycznia 2016 roku.

Dobra wiadomość dla studentów, doktorantów i pracowników Politechniki Śląskiej! Jeśli macie dzieci w wieku od roku do trzech lat, to od 1 lutego przyszłego roku będziecie mogli skorzystać z oferty Klubu Malucha, który właśnie powstaje na Politechnice Śląskiej. Dzieci będą mogły przebywać pod opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej do pięciu godzin dziennie. Pobyt będzie płatny, a koszt opieki zostanie podany w osobnym zarządzeniu rektora Politechniki Śląskiej.
Szczegółowe informacje na temat Klubu Malucha udzielane są w Dziale Gospodarki Nieruchomościami i Spraw Socjalnych Politechniki Śląskiej, w pokoju 452 przy ul. Konarskiego 18 w Gliwicach, w godz. od 7.00 do 15.00. Informacje udzielane są również mailowo i telefonicznie przez Martę Wolak pod nr. 32 237 23 39. Uwaga! Same zapisy do Klubu Malucha uruchomione zostaną 18 stycznia 2016 r.

Wiadomość utworzona: 16 grudnia 2015 09:53, autor: Agnieszka Moszczyńska