9 grudnia 2015
Charytatywny kabareton mikołajkowy w „Mrowisku”

Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej oraz Fundacja Dr Clown zapraszają na charytatywny kabareton mikołajkowy, który odbędzie się w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” przy ul. Pszczyńskiej 85 w Gliwicach dzisiaj 9 grudnia w godz. 18:00-21:30. Wstęp bezpłatny. Zachęcamy do wspólnej zabawy i udziału w zbiórce.

Podczas charytatywnego kabaretonu mikołajkowego wystąpią w „Mrowisku” teatr improwizacji „Grupa Sic!” oraz kabaret „Łowcy.B”. W trakcie imprezy przeprowadzona zostanie licytacja, z której całkowity dochód przekazany zostanie na rzecz podopiecznych Fundacji Dr Clown z regionu gliwickiego. Oprócz tego sprzedawane będą cegiełki o wartości 10 zł każda. Całkowity dochód z ich sprzedaży również zostanie przekazany podopiecznym fundacji. Po kabaretonie zapraszamy do „Spirali” na wspólną zabawę.

Wiadomość utworzona: 9 grudnia 2015 10:22, autor: Agnieszka Moszczyńska
<listopad 2020>