3 grudnia 2015
Absolwenci Politechniki Śląskiej poszukiwani!

Politechnika Śląska uruchamia program mający na celu budowanie trwałych więzi absolwentów z uczelnią. Istotną składową tych działań jest portal internetowy, którego zadaniem jest informowanie o bieżących wydarzeniach, a także promocja uczelni przez prezentację osiągnięć jej najwybitniejszych wychowanków. Zachęcamy do odwiedzenia nowo powstającej witryny, a absolwentów Politechniki Śląskiej do rejestracji.

Istotnymi elementami przedsięwzięcia są jakość i funkcjonalność nowo powstałej strony internetowej. W związku z tym rozpoczynamy etap testowy witryny www.absolwenci.polsl.pl. Zakładki dotyczące partnerów oraz absolwentów nie są jeszcze ukończone i będą stale aktualizowane. Jeśli dysponują Państwo informacjami na temat wyróżniających się absolwentów Politechniki Śląskiej oraz podmiotów potencjalnie zainteresowanych współpracą z programem, prosimy o kontakt mailowy. Będziemy też wdzięczni za wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania strony, które prosimy kierować na ten sam adres. Dziękujemy i zachęcamy wszystkich pracowników Politechniki Śląskiej, będących jej absolwentami, do rejestrowania się na stronie.

Wiadomość utworzona: 3 grudnia 2015 08:33, autor: Agnieszka Moszczyńska
<listopad 2019>