24 listopada 2015
Medale KEN dla pracowników Politechniki Śląskiej

Medale Komisji Edukacji Narodowej wręczono wczoraj w rektoracie jedenastu pracownikom Politechniki Śląskiej. Wyróżnienia przyznane zostały przez Ministra Edukacji Narodowej na wniosek rektora Politechniki Śląskiej. Odznaczonym serdecznie gratulujemy.

Wśród pracowników zasłużonych Politechniki Śląskiej odznaczonych Medalem Komisji Edukacji Narodowej znaleźli się mgr Grażyna Duda ze Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych, dr inż. Stefa Griner z Instytutu Materiałów Inżynierskich i Biomedycznych, dr inż. Weronika Izydorczyk z Instytutu Elektroniki, prof. Kazimierz Kłosek z Katedry Geotechniki i Dróg, dr hab. inż. Irena Korus z Instytutu Inżynierii Wody i Ścieków, prof. Aleksandra Kuzior z Katedry Stosowanych Nauk Społecznych, mgr inż. Wiesław Laska z Katedry Geotechniki i Dróg, dr hab. inż. arch. Szymon Opania z Katedry Urbanistyki i Planowania Przestrzennego, dr Szymon Rabsztyn z Instytutu Matematyki, dr hab. inż. Marek Roszak z Instytutu Materiałów Inżynierskich i Biomedycznych oraz prof. Wojciech Sitek z Instytutu Materiałów Inżynierskich i Biomedycznych.

Medal Komisji Edukacji Narodowej to polskie odznaczenie resortowe nadawane za szczególne przez Ministra Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, w szczególności w zakresie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, twórczości dla dzieci i młodzieży oraz kształcenia i doskonalenia nauczycieli. Wszystkim nagrodzonym raz jeszcze serdecznie gratulujemy.

Wiadomość utworzona: 24 listopada 2015 11:55, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 24 listopada 2015 12:31, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska