25 listopada 2015
Spotkaj się z prawnikiem Państwowej Inspekcji Pracy

Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej i Państwowa Inspekcja Pracy, Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach, zapraszają na spotkanie z prawnikiem Okręgowego Inspektoratu Pracy w Gliwicach, które odbędzie się w auli Centrum Przedsiębiorczości Akademickiej Politechniki Śląskiej przy ul. Banacha 7 w Gliwicach 25 listopada. Na spotkanie adresowane do pracowników uczelni zapraszamy na godz. 10:00, spotkanie dla studentów odbędzie się natomiast o godz. 12:00.

Spotkanie dla pracowników Politechniki Śląskiej, które odbędzie się o godz. 10:00, dotyczyć będzie w szczególności przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisów dotyczących stosunku pracy, wynagrodzenia za pracę i innych świadczeń wynikających ze stosunku pracy, czasu pracy, urlopów, uprawnień pracowników związanych z rodzicielstwem, zatrudniania młodocianych i osób niepełnosprawnych. Po spotkaniu odbędą się sesja plenarna i konsultacje z prawnikiem Okręgowego Inspektoratu Pracy w Gliwicach.

O 12:00 natomiast odbędzie się spotkanie adresowane do studentów Politechniki Śląskiej. Celem organizowanego w ramach kampanii PIP „Zanim podejmiesz pracę” spotkania jest upowszechnienie wśród osób wkraczających w etap aktywności zawodowej lub powracających na rynek pracy, wiedzy o obowiązujących przepisach prawa pracy przy zatrudnianiu, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki zawierania umów cywilnoprawnych oraz terminowych. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Wiadomość utworzona: 23 listopada 2015 14:16, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 25 listopada 2015 08:40, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska